מגזין תיירות ונופש

5 פעילויות מהנות להנעת העובדים שלך במהלך החגים

עונת החגים סוף סוף כאן, וחשוב להפיץ עידוד בארגון שלך כדי להניע את העובדים שלך. ניסיון לאזן בין מחויבויות אישיות ומקצועיות יכול להלחיץ ​​אותם ולהפחית את המוטיבציה שלהם לעבוד. הם אולי רוצים לבלות עם משפחותיהם, אבל לא תמיד ניתן לאשר בקשות חופש מרובות. בזמנים אלו, ארגן פעילויות גיבוש מהנות כדי לעודד את העובדים שלך ולהגביר את המעורבות. זה יכול לעזור להפחית היעדרות ושחיקה בלתי מתוכננת. הנה כמה רעיונות:

  • תן מתנות לעובדים שלך. זה יכול להגביר את המוטיבציה במהלך החגים ולגרום לצוות שלך להרגיש מוערך.
    עודדו את העובדים שלכם לקשט את מקום העבודה על מנת לרומם את רוחם במהלך עונת החגים.
  • שחקו משחקים כמו המן הרשע, חידון פסח, פיל לבן או ציד אוצרות.
  • עיצוב ניוזלטרים המדגישים את הישגי החברה לאורך השנה.
  • ארגן גלגל המזל במשרד כדי לעודד אינטראקציה בין העובדים שלך בסביבה פחות רשמית.
  • ערכו טקסי פרסים כדי להכיר בעבודה הקשה של העובדים שלכם.

ציד פריטים וירטואלי או חיצוני

ציד פריטים הוא תמיד חביב הקהל לבניית צוות בחגים. ומסיבה טובה. הם דורשים מהצוותים לעבוד יחד, ליצור אווירה תחרותית ידידותית ויכולים להתבצע בצוות, במחלקה או בכל החברה.

אם תעשה זאת בחוץ, הצוות שלך יקבל גם עזרה טובה של אוויר צח ופעילות גופנית בזמן שהם משייטים ברחבי העיר, אוספים תמונות מוזרות, מקליטים סרטונים הומוריסטיים, מאתרים חפצי חג ויענו על טריוויה מהנה וחגיגית (חשבו: באיזה עשור עשה זאת קוקה קולה להתחיל להשתמש בסנטה קלאוס בפרסומות?).

כמובן, ישנן כמה דרכים נמוכות לסיים את זה עם עט ונייר, אבל היום יש אפליקציות כמו Scavify כדי לעזור לך לארגן ולעקוב אחר הכל באופן אוטומטי תוך דקות ספורות.

כדי להתחיל, העלו רשימה של אתגרים הקשורים לחגים שצוותים צריכים להשלים. כדי להגביר את התחרות, תגמל את העובדים בפרסים קטנים לחג על דברים כמו הציון הגבוה ביותר, התמונות/סרטונים היצירתיים ביותר או הצוות הראשון להשלים את כל הפריטים.

שתף את המתכון שלך

בעוד שארוחת צהריים ביחד היא סימן היכר של חיי המשרד, השנה זה עשוי להיות קשה עבור ארגונים רבים שעובדים מרחוק. במקום זאת, שקול לאפשר לעובדים לשתף את המתכונים וההדרכה האהובים עליהם.

תבלטו את התפריט ועודדו את סקרנות העובדים לגבי תרבויות אחרות עם מתכון בינלאומי בנושא החגים! ניתן להקצות לעובדים ארץ אחרת ממנה יקבלו את פריט התפריט שלהם, ואז כולם יכולים לאכול, לשתות וליהנות תוך הרחבת הידע הגלובלי שלהם.

מכנה משותף: הרגלי חג

פעילות זו מצוינת עבור צוותים גדולים, מכיוון שהיא מקלה על השיחה ויכולה לעזור להתמודד עם חסמים לשיתוף פעולה.

חלקו את הצוות הגדול יותר לקבוצות קטנות יותר, 2-3 אנשים. בקש שכל קבוצה תמצא הרגל חג או מסורת המשותף לכולן. לאחר שסיימו את כל הקבוצות, בקשו מהם לשתף את הצוות הרחב במה שגילו.

בסוף הפגישה, קראו הפתעות ספציפיות או שאלו את החברים ממה הם הכי הופתעו במהלך השיחה.

קבל מתיחה טובה עם יוגה וירטואלית

אם אתם נמצאים בסביבה עירונית יותר, שבה טיולים אינם אופציה, אבל רוצים להניע את הצוות ולהרגיש טוב, נסו שיעור יוגה וירטואלי בצוות.

בדומה לטיולים, ליוגה יכולים להיות יתרונות דומים של דחיית מתח החגים הצידה, שריפת קלוריות החג והאטת הנפש בזמן שאנשים עשויים להזדקק לו ביותר. מעטים הדברים שמרגישים טוב יותר ממתיחה טובה והזעה טובה. הצוות שלך בהחלט יודה לך על כך.

הירגע עם סרט טוב

לפעמים הדבר הבריא ביותר עבור הצוות שלך עשוי להיות פשוט לגזור כמה כדי להירגע. זוהי דרך פשוטה מאוד, אך מצוינת לקרב את הצוות ולהיכנס לרוח החג בזמן החברה.

השנה הזו עשויה להיות קצת יותר מאתגרת לראות סרט בחג, אבל כניסה לקולנוע עם העובדים שלך בצורה אחראית חברתית יכולה למעשה ליצור חוויה משפיעה יותר.

אם אין לך גישה לבית קולנוע, אתה תמיד יכול לארח את זה באופן וירטואלי.

רוצה לעשות את הצעד הנוסף? בדוק אם הקולנוע יארח סרט ספציפי עבורך וסקר את הצוות שלך לאיזה סרט הם היו רוצים לראות.

פעילויות לעובדים בחגים
תוכן עניינים
אהבתם? למה לשמור בבטן...
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email