מגזין תיירות ונופש

5 סיבות מדוע כולם צריכים לבקר בישראל

כולם צריכים לבקר בישראל! אוקיי, אז אנחנו קצת משוחדים, אבל יש אינספור סיבות לבקר בישראל, סיבות שלעיתים קרובות מדי מתעלמים מהן. ישראל היא מדינה של יופי טבעי עצום, תרבות ברמה עולמית, היסטוריה ללא תחרות ואנשים מדהימים. להלן חמש הסיבות המובילות מדוע כדאי לבקר בישראל.

ירושלים היא אייקון בינלאומי

ירושלים היא העיר הקדושה ביותר בעולם – קדושה ליהודים, לנוצרים ולמוסלמים. בעיר העתיקה של ירושלים נמצאים הכותל המערבי, כנסיית הקבר ומסגד אל-אקצא. כל מי שממשיך בשלוש הדתות הללו מתעניין מיידית לבקר… מלבד הצד הדתי שלה, יש עוד המון דברים לעשות בירושלים.

תל אביב היא העיר הכי מגניבה בים התיכון

זה קצת סוד אבל תל אביב היא עיר מדהימה של 24 שעות ביממה של תרבות, אירועים, חיי לילה, חופים ועוד. חלק מהדיווחים כינו את האנשים של תל אביב הכי יפים בעולם, חלק מהדיווחים אומרים שלעיר יש חיי לילה ללא הפסד בשום מקום בעולם. על מה שאין עוררין עליו, הוא שתל אביב היא עיר ללא הפסקה, עיר שמתחרה במיאמי וניו יורק, עיר שאין כמותה ועיר עם אוכל מעולה, אווירה נהדרת וחוויות נהדרות – ואפילו בחינם. WiFi בשכונות רבות. כדי לקבל עוד כמה רעיונות, קראו על ימי כייף בתל אביב.

אתה יכול לצוף במקום הנמוך ביותר על פני כדור הארץ

ים המלח הוא לא רק המקום הנמוך ביותר על פני כדור הארץ, אלא גם ייחודי בכך שאי אפשר לשחות בו. המים המלוחים אומרים שאתה פשוט צף… התמונות המפורסמות של אנשים צפים במים נכונות, זה מדהים! וכמו כן המים המלוחים והיותו בנקודה הנמוכה ביותר על פני כדור הארץ, הבוץ למעשה מבוקבק ונמכר ברחבי העולם כמוצר יופי – בים המלח זה בחינם, אז אנשים מתכסים בו!

נוף מגוון

דרום ישראל הוא מדבר הנגב, נוף יפהפה המכיל מגוון עצום של חיי טבע, יופי טבעי וסיפורי השראה של האנושות החיה בתנאים קשים אלו. צפון ישראל הוא הגליל המפורסם, נוף ירוק שופע ומלא הרפתקאות חוצות ואתרים היסטוריים. מה שהופך את זה לעוד יותר מדהים הוא שזה רק כ-90 דקות מהמדבר לגליל. במילים אחרות, קל לחקור את המדינה הקטנה הזו.

לבקר בישראל זה בטוח יותר ממה שאתה חושב

ישראל בטוחה! הרבה אנשים מאמינים שזה לא. לאחר ביקור כמעט אצל כולם, אני נדהם עד כמה הם טעו בתמונות שהיו להם של ישראל לפני שהגיעו. סטטיסטית, אתה הרבה יותר בטוח בישראל מאשר ברוב מדינות המערב, כולל ארה"ב. חיי היום יום מאוד מערביים. ישראל היא ייחודית, למה שלא תבואו לראות אותה בעצמכם?

לבקר בישראל
תוכן עניינים
אהבתם? למה לשמור בבטן...
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email